Shitet, Apartament 2+1, Medreseja
Shitet, Apartament 2+1, Medreseja
Shitet, Apartament 2+1, Medreseja
Shitet, Apartament 2+1, Medreseja
Shitet, Apartament 2+1, Medreseja
Shitet, Apartament 2+1, Medreseja

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek "Medreseja". Apartamenti ndodhet në katin e 6 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 103 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Orientimi jug-lindje-veri-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Apartamenti është i pajisur me dikumnetaciojn të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11304
103 m2
6
3
1
Ka Hipoteke
2019-07-10

Adresa

medreseja
Albania
Tirana
Medreseja

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 0
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 0
330 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Shkozë

Shkoze Tirana ID: al12361
66 m2 1 1 3
36,500 €