Shitet, Apartament 1+1, Rruga Ndre Mjeda
Shitet, Apartament 1+1, Rruga Ndre Mjeda
Shitet, Apartament 1+1, Rruga Ndre Mjeda
Shitet, Apartament 1+1, Rruga Ndre Mjeda

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e 21 Dhjetorit tek Rruga Artan Lenja. Informacion mbi apartamentin:• Ndërtim i Ri • Kati i 6 banim • Sipërfaqa e apartamentit: 77.3 m2 • Me çertifikatë pronësie • Orientim: Perendim. Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti gatimit • Dhoma e Gjumit • Tualeti • Ballkoni • Sistem kondicionimi • Me Parket • E mobiluar • E investuar. Zona ku ndodhet apartameni është e qetë dhe e preferuar per banim gjithashtu të jep mundësin e te gjitha faciliteteve ( Kopsht, Shkolla, Qendra spitalore, qendra tregtare, transportit urban etj.) në kohë të shkurtër. Per një vizitë në prone na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11305
77.3 m2
6
2
1
Ka Hipoteke
2019-07-10

Adresa

Rruga Ndre Mjeda
Albania
Tirana
Rruga Ndre Mjeda

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus11987
82 m2 2 1 5
48,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Qerret, Durrës.

Qerret Durrës ID: PRI11986
105 m2 2 1 2
75,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Kinema Agimi Tirana ID: al11985
63 m2 2 1 4
98,000 €