Qera, Vilë, Rruga e Elbasanit
Qera, Vilë, Rruga e Elbasanit
Qera, Vilë, Rruga e Elbasanit
Qera, Vilë, Rruga e Elbasanit
Qera, Vilë, Rruga e Elbasanit
Qera, Vilë, Rruga e Elbasanit

Pershkrimi

Jepet me qera vilë tek "Rruga e Elbasanit" pranë restorant "Xibraku". Banesa ka sipërfaqe totale 319 m2. Vila ka strukturë 3 Katëshe dhe është e organizuar në 2 ambiente ndenjie, 1 ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 4 tualete, 2 ballkone dhe garazhi. Vila disponon të gjitha orientimet. Vila është e mobiluar dhe e investuar me kondicioner. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Banesa disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Villa
OPP11306
319 m2
5
4
Ka Hipoteke
2019-07-10

Adresa

Restorant Xibraku
Albania
Tirana
Rruga e Elbasanit

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11459
100 m2210
65,000 €

Shitet,Lokal,Ali Demi

Ali Demi TiranaID: al11458
30 m2010
40,000 €

Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë

Kopshti Botanik TiranaID: PRI11457
110 m2222
250 € /muaj