Qera, Vilë, Rruga e Elbasanit
Qera, Vilë, Rruga e Elbasanit
Qera, Vilë, Rruga e Elbasanit
Qera, Vilë, Rruga e Elbasanit
Qera, Vilë, Rruga e Elbasanit
Qera, Vilë, Rruga e Elbasanit

Pershkrimi

Jepet me qera vilë tek "Rruga e Elbasanit" pranë restorant "Xibraku". Banesa ka sipërfaqe totale 319 m2. Vila ka strukturë 3 Katëshe dhe është e organizuar në 2 ambiente ndenjie, 1 ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 4 tualete, 2 ballkone dhe garazhi. Vila disponon të gjitha orientimet. Vila është e mobiluar dhe e investuar me kondicioner. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Banesa disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Villa
OPP11306
319 m2
5
4
Ka Hipoteke
2019-07-10

Adresa

Restorant Xibraku
Albania
Tirana
Rruga e Elbasanit

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 9
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 5
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 3
330 € /muaj