Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë • Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 • Sipërfaqja e apartamentit : 68 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes • 1 Dhomë gjumi • Verandë 25m2 • 1 Tualet • I investuar • Ashensor • Disponon certifikatë pronësie • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11307
68 m2
2
2
1
Ka Hipoteke
2019-07-10

Adresa

Liqeni i Thate
Albania
Tirana
Liqeni i Thate

Prona te ngjashme

Shitet,Ambjent,Ali Demi

Ali Demi TiranaID: al11458
30 m210
40,000 €

Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë

Kopshti Botanik TiranaID: PRI11457
110 m2222
250 € /muaj

Shitet,Vilë,Qytet Studenti

Qytet Studenti TiranaID: al11456
440 m2005
550,000 €