Qera, Apartament 1+1, Shkolla e Baletit
Qera, Apartament 1+1, Shkolla e Baletit
Qera, Apartament 1+1, Shkolla e Baletit
Qera, Apartament 1+1, Shkolla e Baletit
Qera, Apartament 1+1, Shkolla e Baletit
Qera, Apartament 1+1, Shkolla e Baletit

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek "Shkolla e Baletit" kati 3 i një banese private. Banesa ka sipërfaqe totale 75 m2. Apartamenti është i organizuar në 1 ambiente ndenjie, 1 ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. Apartamenti disponon të gjitha orientimet. Apartamenti është i mobiluar dhe i investuar me kondicioner. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Banesa disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11309
75 m2
3
2
1
Ne proces hipotekimi
2019-07-10

Adresa

Shkolla e Baletit
Albania
Tirana
Shkolla e Baletit

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 9
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 5
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 3
330 € /muaj