Shitet, Apartament 1+1, 21 Dhjetori
Shitet, Apartament 1+1, 21 Dhjetori
Shitet, Apartament 1+1, 21 Dhjetori
Shitet, Apartament 1+1, 21 Dhjetori

Pershkrimi

Shitet apartament në zonën e 21 Dhjetorit në Rrugën Kongresi I Lushnjes. Apartamenti ndodhet në katin e 4 pallat ekzistues sipërfaqe totale prej 59 m2. Apartamenti ka orientim te mire shitet I mobiluar dhe disponon certifikate pronësie. Organizimi: Salloni Ndenjes, Ambjenti gatimi, dhoma gjumit, Tualeti me dritare, Ballkoni • Apartamenti disponon kubatur te rregullt dhe eshte I investuar. Vendndodhja mjaft e mire e apartamenit te ofron mundesine e te gjitha lehtesirave ne kohe te shkurter. Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11315
59 m2
4
2
1
Ka Hipoteke
2019-07-10

Adresa

21 Dhjetori, Tirana, Tirana County, Albania
Albania
Tirana
21 dhjetori

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 6
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 2
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 1
330 € /muaj