Qera, Apartament 1+1, Zogu i ZI
Qera, Apartament 1+1, Zogu i ZI
Qera, Apartament 1+1, Zogu i ZI

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën Zogu I Zi. Informacion mbi apartamentin: • Kati i 6 pallat ekzistues buze rruge • Sipërfaqa e apartamentit: 65 m2 Apartamenti jepet me qera I mobiluar dhe disponon: • Sallon gatimit • Salloni Ndenjes • Dhoma Gjumit • Tualeti me dritare •Ballkoni. • Zona ku ndodhet apartameni është e qetë dhe e preferuar per banim gjithashtu të jep mundësin e te gjitha faciliteteve ( Kopsht, Shkolla, Qendra spitalore, qendra tregtare, transportit urban etj.) në kohë të shkurtër. Per një vizitë në prone na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11316
65 m2
6
2
1
Ka Hipoteke
2019-07-10

Adresa

zogu i zi
Albania
Tirana
Zogu I Zi

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Fresku

Fresku TiranaID: plus11461
192 m21
1,250 € /muaj

Shitet, Shtëpi Private, Allias

Allias TiranaID: plus11460
84 m2211
45,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11459
100 m2211
65,000 €