Shitet, Apartament 2+1, Fiori Di Bosco, Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Fiori Di Bosco, Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Fiori Di Bosco, Tiranë

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet tek Fiori Di Bosco. Informacion mbi Apartamentin: Kati i 5 Banim • Sipërfaqe: 104 m2 Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkoni. Kompleksi ka punime cilesore, kubature te rregullt, fasade te ventiluar, vertrate dopio xham termike dhe Izolim akustik. Vendodhja e favorshme te jep mundesin e te gjitha faciliteteve si (shkolla, qendra spitalore, transportit urban etj), ne kohe shume te shkurter. Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11317
104 m2
5
3
2
Ne proces hipotekimi
2019-07-11

Adresa

Fiori Di Bosco
Albania
Tirana
Fiori Di Bosco

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 9
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 5
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 3
330 € /muaj