Shitet, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kodrës së Diellit • Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 103 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • 1 Ballkon • I investuar • Ashensor • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11321
103 m2
4
3
2
Ne proces hipotekimi
2019-07-11

Adresa

Kodra e Diellit
Albania
Tirana
Kodra e Diellit

Prona te ngjashme

Shitet,Lokal,Ali Demi

Ali Demi TiranaID: al11458
30 m2010
40,000 €

Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë

Kopshti Botanik TiranaID: PRI11457
110 m2222
250 € /muaj

Shitet,Vilë,Qytet Studenti

Qytet Studenti TiranaID: al11456
440 m2005
550,000 €