Shitet, Vilë , Vaqarr
Shitet, Vilë , Vaqarr
Shitet, Vilë , Vaqarr
Shitet, Vilë , Vaqarr

Pershkrimi

Shitet , vilë në Vaqarr. Banesa ka sipërfaqe totale 160m2. Vila ka strukturë 2 katëshe dhe është e organizuar në 4 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, garazhi dhe oborri (400 m2). Vila disponon të gjitha orientimet. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Banesa disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Villa
OPP11322
160 m2
4
2
Ka Hipoteke
2019-07-11

Adresa

Vaqarr
Albania
Tirana
Vaqarr

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 9
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 5
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 3
330 € /muaj