Shitet,Apartament 1+1,Rruga Kongresi i Manastirit

Pershkrimi

Shitet apartament në rrugën "Kongresi I Manastirit" në afërsi të spitalit nr.5 , në një zonë të preferuar dhe buzë rruge. Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 banim •Sipërfaqja e apartamentit : 66.2 m2 • Orientimi Jug-Perëndim. Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • 1 dhomë gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Punime cilësore • Kubaturë e rregullt • Hidroizolim • Termoizolim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11324
66 m2
4
2
1
Ne proces hipotekimi
2019-07-11

Adresa

Kongresi i Manastirit
Albania
Tirana
Rruga Kongresi Manastirit

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Fresku

Fresku TiranaID: plus11461
192 m23
1,250 € /muaj

Shitet, Shtëpi Private, Allias

Allias TiranaID: plus11460
84 m2217
45,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11459
100 m2214
65,000 €