Qera, Apartament 1+1, Rruga Kongresi i Manastirit
Qera, Apartament 1+1, Rruga Kongresi i Manastirit
Qera, Apartament 1+1, Rruga Kongresi i Manastirit
Qera, Apartament 1+1, Rruga Kongresi i Manastirit

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek Pediatria në rrugën "Kongresi i Manastirit" Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati ekzistues 5-katësh. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 45 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti është i pamobiluar. Apartamenti ka sistem kondicionimi dhe është i sapoinvestuar. Është i përshtatshëm edhe pë zyra. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11325
45 m2
2
1
1
Ka Hipoteke
2019-07-11

Adresa

QSUT
Albania
Tirana
Rruga Kongresi Manastirit

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 9
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 5
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 3
330 € /muaj