Qera,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 70 m2 • Orientimi Veri-Lindje-Perëndim. Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 1 dhomë gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • 1 post parkimi në katin -2. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11328
70 m2
4
2
1
Ka Hipoteke
2019-07-11

Adresa

Rruga e Elbasanit
Albania
Tirana
Rruga e Elbasanit

Prona te ngjashme

Shitet,Vilë,Qytet Studenti

Qytet Studenti TiranaID: al11456
440 m2005
550,000 €

Qera,Vilë,Qytet Studenti

Qytet Studenti TiranaID: al11455
90 m2112
400 € /muaj

Qera, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Rruga Ibrahim Kodra TiranaID: PRI11454
85 m22110
350 €