Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne zonen e Bllokut • Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 • Sipërfaqja e apartamentit : 118 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • 1 Ballkon • I investuar • I mobiluar • Pallat i ri • Ashensor • Me sisitem kondicionimi • Disponon certifikatë pronësie • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11329
118 m2
5
3
2
Ka Hipoteke
2019-07-11

Adresa

Blloku
Albania
Tirana
Blloku

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Fresku

Fresku TiranaID: plus11461
192 m23
1,250 € /muaj

Shitet, Shtëpi Private, Allias

Allias TiranaID: plus11460
84 m2215
45,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11459
100 m2214
65,000 €