Qera, Apartament 1+1, Shkolla e Bashkuar
Qera, Apartament 1+1, Shkolla e Bashkuar
Qera, Apartament 1+1, Shkolla e Bashkuar
Qera, Apartament 1+1, Shkolla e Bashkuar
Qera, Apartament 1+1, Shkolla e Bashkuar
Qera, Apartament 1+1, Shkolla e Bashkuar

Pershkrimi

Jepet me qera apartament në zonën e Shkollës së Bashkuar.Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti jepet me qera i mobiluar.Orientimi i tij jug-lindje mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: • kubaturë e rregullt katrore • ndërtim cilësor • me ashensorPër ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Apartment
plus11330
70 m2
4
2
1
Ka Hipoteke
2019-07-11

Adresa

Shkolla e Bashkuar
Albania
Tirana
Shkolla e Bashkuar

Prona te ngjashme

Shitet, Shtëpi Private, Allias

Allias TiranaID: plus11460
84 m2211
45,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11459
100 m2211
65,000 €

Shitet,Lokal,Ali Demi

Ali Demi TiranaID: al11458
30 m2010
40,000 €