Ambjent, Rruga e Elbasanit

Pershkrim

Ambjenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit, në krah të Stadiumit "Qemal Stafa". Informacion mbi ambjentin: • Kati 0 përdhes • Sipërfaqja e ambjentit: 41 m2 • 30 m2 verandë e shfrytëzueshme . Ambjenti është bosh dhe disponon: • Tualeti • I investuar • Kubaturë e rregullt • Fasadë xhami •Buzë rruge • I përshtatshëm për cdo lloj aktiviteti. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Qira
Ambjent
1,000 €
Në proces hipotekimi
2018-09-13

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 41
Tualet (e) : 1

Adrese

Rruga e Elbasanit
Albania
Tirana
Rruga e Elbasanit
1001

Prona te ngjashme