Shitet, Apartament 2+1, Allias

Pershkrimi

Shitet apartament në zonën e Allias në rrugën Njazi Meka.Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati ekzistues dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 72.9m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti shitet pjesërisht mobiluar.Orientimi i tij jug-perëndim mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: • me hipotek • kubaturë e rregullt • ndërtim cilësor Për ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Apartment
plus11334
72.9 m2
3
3
1
Ka Hipoteke
2019-07-11

Adresa

Allias
Albania
Tirana
Allias

Prona te ngjashme

Shitet,Gasoniere,Ali Demi

Ali Demi TiranaID: al11453
40 m21110
26,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future11447
83 m2213
57,000 €

Qera,Apartament 1+1,Tregu Elektrik

Tregu Elektrik TiranaID: al11452
90 m2115
250 € /muaj