Qera, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Komunës së Parisit.Informacion mbi Apartamentin: • Kati i 0 • Sipërfaqa e apartamentit: 60 m2 Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Dhoma e Gjumit • Tualeti • I mobiluar • I investuar • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11335
60 m2
0
2
1
Ne proces hipotekimi
2019-07-12

Adresa

Komuna e Parisit
Albania
Tirana
Komuna e Parisit

Prona te ngjashme

Shitet,Gasoniere,Ali Demi

Ali Demi TiranaID: al11453
40 m21110
26,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future11447
83 m2213
57,000 €

Qera,Apartament 1+1,Tregu Elektrik

Tregu Elektrik TiranaID: al11452
90 m2115
250 € /muaj