Shitet, Ambjent, Harry Fultz
Shitet, Ambjent, Harry Fultz
Shitet, Ambjent, Harry Fultz

Pershkrimi

Ambjenti ndodhet tek Harry Fultz. Informacion mbi Ambjentin: •Kati i 0•Sipërfaqa e ambjenti: 45 m2•1 Tualet•Fasadë xhami • Sistem aspirimi dhe kondicionimi • Qepena automatike • I investuar•Me dokumentacion të rregullt hipotekor.•Ambjeti është i përshtatshëm për dyqan ose zyra.•Mundesi shumë e mirë investimi.•Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
11336
45 m2
0
0
1
Ka Hipoteke
2019-07-12

Adresa

Harry Fultz
Albania
Tirana
Harry Fultz

Prona te ngjashme

Shitet, Tokë, Rruga e Rinasit

Rinas Tirana ID: 12729
18000 m2 0 0 0
1,260,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI12728
110 m2 2 2 15
110,000 €

Qera, Ambjent, Lulishtja 1 Maji

Lulishtja 1 Maji Tirana ID: 12727
50 m2 1 3
410 € /muaj