Shitet, Apartament 1+1, Allias
Shitet, Apartament 1+1, Allias
Shitet, Apartament 1+1, Allias
Shitet, Apartament 1+1, Allias
Shitet, Apartament 1+1, Allias

Pershkrimi

Shitet apartament në zonën e Allias në rrugën Njazi Meka.Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati ekzistues dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 54m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti shitet bosh.Orientimi i tij jug-lindje mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: • me hipotek • kubaturë e rregullt Për ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Apartment
plus11337
54 m2
3
2
1
Ka Hipoteke
2019-07-12

Adresa

Allias
Albania
Tirana
Allias

Prona te ngjashme

Shitet,Gasoniere,Ali Demi

Ali Demi TiranaID: al11453
40 m21110
26,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future11447
83 m2213
57,000 €

Qera,Apartament 1+1,Tregu Elektrik

Tregu Elektrik TiranaID: al11452
90 m2115
250 € /muaj