Shitet, Apartament 1+1, Allias
Shitet, Apartament 1+1, Allias
Shitet, Apartament 1+1, Allias
Shitet, Apartament 1+1, Allias
Shitet, Apartament 1+1, Allias

Pershkrimi

Shitet apartament në zonën e Allias në rrugën Njazi Meka. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati ekzistues dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 54m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti shitet bosh. Orientimi i tij jug-lindje mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: • me hipotek • kubaturë e rregullt Për ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Apartment
plus11337
54 m2
3
2
1
Ka Hipoteke
2019-07-12

Adresa

Allias
Albania
Tirana
Allias

Prona te ngjashme

Shitet, Shtëpi Private, Kavajë

Kavajë Kavaje ID: plus12306
1000 m2 3
50,000 €

Shitet, Toke, Autostrada Tirane-Durres

Autostrada Tirane Durres Tirana ID: 12305
500 m2 6
50,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus12304
92 m2 2 1 34
55,000 €