Shitet,Apartament 1+1,Bulevardi Zhan D'Ark
Shitet,Apartament 1+1,Bulevardi Zhan D'Ark
Shitet,Apartament 1+1,Bulevardi Zhan D'Ark
Shitet,Apartament 1+1,Bulevardi Zhan D'Ark
Shitet,Apartament 1+1,Bulevardi Zhan D'Ark
Shitet,Apartament 1+1,Bulevardi Zhan D'Ark
Shitet,Apartament 1+1,Bulevardi Zhan D'Ark
Shitet,Apartament 1+1,Bulevardi Zhan D'Ark

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Bulevardi zhan D'Ark, te Atsh. Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 • Sipërfaqja e apartamentit : 67 m2 • Orientimi Jug-Perëndim • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është pjesërisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 1 dhomë gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Totalisht i investuar • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11342
67 m2
4
2
1
Ka Hipoteke
2019-07-12

Adresa

Atsh
Albania
Tirana
Bulevardi Zhan Dark

Prona te ngjashme

Shitet,Gasoniere,Ali Demi

Ali Demi TiranaID: al11453
40 m21110
26,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future11447
83 m2213
57,000 €

Qera,Apartament 1+1,Tregu Elektrik

Tregu Elektrik TiranaID: al11452
90 m2115
250 € /muaj