Shitet,Apartament 1+1,Tefta Tashko Koço
Shitet,Apartament 1+1,Tefta Tashko Koço
Shitet,Apartament 1+1,Tefta Tashko Koço
Shitet,Apartament 1+1,Tefta Tashko Koço
Shitet,Apartament 1+1,Tefta Tashko Koço
Shitet,Apartament 1+1,Tefta Tashko Koço
Shitet,Apartament 1+1,Tefta Tashko Koço

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Tefta Tashko Koço, afër Pazarit të Ri. Informacion mbi apartamentin: • Kati 1 • Sipërfaqja e apartamentit : 60 m2 • Orientimi Jug • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është pjesërisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 1 dhomë gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Totalisht i investuar në sistem elektrik dhe hidraulik • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11344
60 m2
1
2
1
Ka Hipoteke
2019-07-12

Adresa

Tefta Tashko Koco
Albania
Tirana
Tefta Tashko Koco

Prona te ngjashme

Shitet, Shtëpi Private, Kavajë

Kavajë Kavaje ID: plus12306
1000 m2 3
50,000 €

Shitet, Toke, Autostrada Tirane-Durres

Autostrada Tirane Durres Tirana ID: 12305
500 m2 6
50,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus12304
92 m2 2 1 34
55,000 €