Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Kopshtit Botanik • Informacion mbi apartamentin: • Ndërtim i Ri • Kati 4 • Sipërfaqa e apartamentit: 110 m2 • Organizimi: • Salloni i ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 Dhoma e gjumi • 2 Tualete me dritare • I investuar • I shtruar me Parket • Mobilim i Ri • Me sistem chiller • 1 Ballkon • Me ashensor • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11345
110 m2
4
3
2
Ne proces hipotekimi
2019-07-12

Adresa

Kopshti Botanik
Albania
Tirana
Kopshti Botanik

Prona te ngjashme

Shitet,Gasoniere,Ali Demi

Ali Demi TiranaID: al11453
40 m21110
26,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future11447
83 m2213
57,000 €

Qera,Apartament 1+1,Tregu Elektrik

Tregu Elektrik TiranaID: al11452
90 m2115
250 € /muaj