Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Kopshtit Botanik • Informacion mbi apartamentin: • Ndërtim i Ri • Kati 4 • Sipërfaqa e apartamentit: 110 m2 • Organizimi: • Salloni i ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 Dhoma e gjumi • 2 Tualete me dritare • I investuar • I shtruar me Parket • Mobilim i Ri • Me sistem chiller • 1 Ballkon • Me ashensor • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11345
110 m2
4
3
2
Ne proces hipotekimi
2019-07-12

Adresa

Kopshti Botanik
Albania
Tirana
Kopshti Botanik

Prona te ngjashme

Shitet, Ambjent, Unaza e re

Unaza e Re Tirana ID: 12730
187 m2 0
330,000 €

Shitet, Tokë, Rruga e Rinasit

Rinas Tirana ID: 12729
18000 m2 0 0 1
1,260,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI12728
110 m2 2 2 16
110,000 €