Shitet, Apartament 2+1, Harry Fultz
Shitet, Apartament 2+1, Harry Fultz
Shitet, Apartament 2+1, Harry Fultz

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek rruga "Panorama" pranë hipotekës. Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 125 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11346
125 m2
2
3
2
Ka Hipoteke
2019-07-12

Adresa

Rruga Panorama
Albania
Tirana
Harry Fultz

Prona te ngjashme

Shitet, Shtëpi Private, Kavajë

Kavajë Kavaje ID: plus12306
1000 m2 3
50,000 €

Shitet, Toke, Autostrada Tirane-Durres

Autostrada Tirane Durres Tirana ID: 12305
500 m2 6
50,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus12304
92 m2 2 1 34
55,000 €