Qera, Apartament 1+1, Kompleksi Kontakt
Qera, Apartament 1+1, Kompleksi Kontakt
Qera, Apartament 1+1, Kompleksi Kontakt
Qera, Apartament 1+1, Kompleksi Kontakt

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e 21 Dhjetorit, Rruga Artan Lenja tek Kompleksi Homeplan. Informacion mbi apartamentin: • Kati i 8 banim • Sipërfaqa e apartamentit: 78 m2 . Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes dhe Ambjenti gatimit • Dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni • I mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme • Orientim Lindje- Perendim • Sistem Kapot kunder nxehtesise dhe lageshtise. • Punime cilesore • Kubature e rregullt. Zona ku ndodhet apartameni është e qetë dhe e preferuar per banim gjithashtu të jep mundësin e te gjitha faciliteteve ( Kopsht, Shkolla, Qendra spitalore, qendra tregtare, transportit urban etj.) në kohë të shkurtër. Per një vizitë në prone na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11348
78 m2
8
2
1
Ka Hipoteke
2019-07-13

Adresa

21 Dhjetori, Tirana, Tirana County, Albania
Albania
Tirana
21 dhjetori

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Fresku

Fresku TiranaID: plus11461
192 m23
1,250 € /muaj

Shitet, Shtëpi Private, Allias

Allias TiranaID: plus11460
84 m2217
45,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11459
100 m2214
65,000 €