Qera, Apartament 1+1, Bllok, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Bllok, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Bllok, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Bllok, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Bllok, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Bllokut • Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 68 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 1 Dhomë gjumi • 1 Tualet • 1 Ballkon • I investuar • I mobiluar • Ashensor • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11352
68 m2
4
2
1
Ka Hipoteke
2019-07-13

Adresa

Blloku
Albania
Tirana
Blloku

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11459
100 m2210
65,000 €

Shitet,Lokal,Ali Demi

Ali Demi TiranaID: al11458
30 m2010
40,000 €

Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë

Kopshti Botanik TiranaID: PRI11457
110 m2222
250 € /muaj