Qera, Apartament 2+1, Harry Fultz
Qera, Apartament 2+1, Harry Fultz
Qera, Apartament 2+1, Harry Fultz
Qera, Apartament 2+1, Harry Fultz
Qera, Apartament 2+1, Harry Fultz
Qera, Apartament 2+1, Harry Fultz

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek kompleksi "Panorama" në rrugën "Panorama"pranë hipotekës. Apartamenti ndodhet në katin e 9 banim të një pallati të ri 12-katësh. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 112 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona.Banesa ka punime cilësore me sistem kapot, i investuar me kondicioner dhe plotësisht i mobiluar. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11353
112 m2
9
3
2
Ne proces hipotekimi
2019-07-13

Adresa

Ruga Panorama
Albania
Tirana
Harry Fultz

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2322
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2116
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2326
320 € /muaj