Shitet, Vilë, Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Vilë, Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Vilë, Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Vilë, Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Vilë, Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Vilë, Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Vilë, Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Vilë, Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Vilë, Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Vilë, Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Vilë, Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Vilë, Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Vilë, Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Vilë, Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Vilë, Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Vilë, Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Vilë, Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Vilë, Kodra e Diellit, Tiranë.

Pershkrimi

Vila ndodhet në zonën e Kodrës së Diellit. Informacion mbi Vilën: Vila ka strukturë 4-katëshe me sipërfaqe 700 m2. Vila është e organizuar: Kati 0 • 1 Garazh • 1 Tualet •Kati i 1 sallon ndenje, 1 Ambient gatimi, 1 Tualet me dritare • Kati i 2 organizohet në 3 dhoma gjumi • 4 Ballkone • 1 Tualet • Kati i 3 organizohet në: • 1 Studio • 1 Verande • Vila disponon: • Punime cilësore • Kubaturë e rregullt • E mobiluar • Investuar • Sistem Kondicionimi • Me Parket • Me oxhak funksional • Oborr • E rrethuar • Vende parkimi • Shtëpia është e mobiluar dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor • Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Villa
PRI+11357
700 m2
4
4
4
Ka Hipoteke
2019-07-13

Adresa

Kodra e Diellit
Albania
Tirana
Kodra e Diellit

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2322
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2116
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2326
320 € /muaj