Shitet, Apartament 1+1, Qendër
Shitet, Apartament 1+1, Qendër
Shitet, Apartament 1+1, Qendër
Shitet, Apartament 1+1, Qendër

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek "Kafe Flora" në Qendër. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati ekzistues Apartamenti ka sipërfaqe totale prej m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, 1 ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Orientimi jug-lindje-veri-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Apartamenti është i pajisur me dikumnetaciojn të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11358
m2
4
2
1
Ka Hipoteke
2019-07-13

Adresa

Qender
Albania
Tirana
Qender

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2321
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2115
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2325
320 € /muaj