Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Kopshti Botanik. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 • Sipërfaqja e apartamentit :105 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Ambient gatimi • 2 Dhoma gjumi • 1 Tualet • 1 Ballkon • Pallat i ri • Ashensor • Punime cilësore •Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11360
105 m2
3
3
1
Ka Hipoteke
2019-07-13

Adresa

Kopshti Botanik
Albania
Tirana
Kopshti Botanik

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Fresku

Fresku TiranaID: plus11461
192 m23
1,250 € /muaj

Shitet, Shtëpi Private, Allias

Allias TiranaID: plus11460
84 m2214
45,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11459
100 m2214
65,000 €