Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Kopshti Botanik. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 • Sipërfaqja e apartamentit :103 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Ambient gatimi • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • Pallat i ri • Ashensor • Punime cilësore • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11361
103 m2
3
3
2
Ka Hipoteke
2019-07-13

Adresa

Kopshti Botanik
Albania
Tirana
Kopshti Botanik

Prona te ngjashme

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 0
330 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Shkozë

Shkoze Tirana ID: al12361
66 m2 1 1 1
36,500 €

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.

Liqeni i Thate Tirana ID: PRI+12360
95 m2 2 2 3
110,000 €