Qera , Apartament 2+1, Yzberisht

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në Yzberishti. Informacion mbi apartamentin: • Kati i 8 me ashensor • Sipërfaqa e apartamentit: 109 m2. Apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 Dhoma Gjumi • 2 Tualete •Ballkoni. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

E dhene me qira
Per Qira
Apartament
200 €
8
Ka hipoteke
2018-09-18

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 100
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

yzberisht
Albania
Tirana
Yzberisht

Prona te ngjashme