Qera, Apartament 1+1, Rruga e Kavajës
Qera, Apartament 1+1, Rruga e Kavajës
Qera, Apartament 1+1, Rruga e Kavajës
Qera, Apartament 1+1, Rruga e Kavajës
Qera, Apartament 1+1, Rruga e Kavajës

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek "Rruga e Kavajës" pranë xhamisë "Dine Hoxha".Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati i ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 80m2 dhe është i organizuar në sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Orientimi jug i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Apartamenti është I mobiluar dhe i investuar me sistem kondicionimi . Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11372
80 m2
3
2
1
Ne proces hipotekimi
2019-07-15

Adresa

Rruga e Kavajes
Albania
Tirana
Rruga e Kavajes

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, Tiranë.

Kodra e Diellit Tirana ID: PRI13587
58 m2 1 1 13
55,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres Tirana ID: AL13586
90 m2 2 1 6
81,000 €

Qera,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13585
76 m2 1 1 7
400 € /muaj