Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit
Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit
Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit
Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit
Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit
Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit
Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit
Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Pershkrimi

Jepet me qera apartament në rrugën Kongresi i Manastirit. Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Apartamenti jepet me qera i mobiluar. Orientimi i tij veri-lindje mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: • me hipotek • kubaturë e rregullt • ndërtim cilësor • me ashensor • disponon post parkimi Për ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Apartment
plus11375
120 m2
2
4
2
Ka Hipoteke
2019-07-15

Adresa

Rruga Kongresi i Manastirit
Albania
Tirana
Rruga Kongresi Manastirit

Prona te ngjashme

Shitet,Apartament 2+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12294
104.9 m2 2 2 8
94,500 €

Shitet,Apartament 1+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12293
62.68 m2 1 1 4
56,500 €

Shitet,Apartament 2+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12292
115.86 m2 2 2 2
104,000 €