Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës
Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës
Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës
Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës
Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës
Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës
Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Pershkrimi

Jepet me qera apartament tek Rruga e Dibrës, në afërsi të Spitalit Amerikan 2. Apartamenti ndodhet në katin e 6 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 102m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti jepet me qera i mobiluar. Orientimi i tij jug-perëndim mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: • me hipotek • kubaturë e rregullt • ndërtim cilësor • me ashensor • disponon post parkimi Për ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Apartment
plus11376
102 m2
6
2
1
Ka Hipoteke
2019-07-15

Adresa

Rruga e Dibres
Albania
Tirana
Rruga e Dibres

Prona te ngjashme

Shitet,Apartament 2+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12294
104.9 m2 2 2 8
94,500 €

Shitet,Apartament 1+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12293
62.68 m2 1 1 4
56,500 €

Shitet,Apartament 2+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12292
115.86 m2 2 2 2
104,000 €