Kjo prone nuk eshte e disponueshme!

Per te pare prona te ngjashme

KLIKO KETU
Qera, Apartament 3+1, Selvia
Qera, Apartament 3+1, Selvia
Qera, Apartament 3+1, Selvia
Qera, Apartament 3+1, Selvia
Qera, Apartament 3+1, Selvia
Qera, Apartament 3+1, Selvia
Qera, Apartament 3+1, Selvia
Qera, Apartament 3+1, Selvia
Qera, Apartament 3+1, Selvia

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 3+1 tek "Selvia" në "Rruga Saraçëve" . Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 110 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Banesa ka punime cilësore i investuar me sistem ngrohje me kaldaja dhe plotësisht i mobiluar. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11381
110 m2
4
4
2
Ne proces hipotekimi
2019-07-16

Adresa

Rruga Saraçëve
Albania
Tirana
Selvia

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, Tiranë.

Kodra e Diellit Tirana ID: PRI13587
58 m2 1 1 13
55,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres Tirana ID: AL13586
90 m2 2 1 6
81,000 €

Qera,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13585
76 m2 1 1 7
400 € /muaj