Shitet, Apartament 2+1, Rruga Myslym Shyri
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Myslym Shyri
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Myslym Shyri
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Myslym Shyri
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Myslym Shyri
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Myslym Shyri
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Myslym Shyri

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek rruga "Myslym Shyri". Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati të ri 6-katësh. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 110 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona si afërsia me institucionet, shkollat dhe kopshtet. Orientimi jug-lindje i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Apartamenti është i pajisur me dokumnetacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11411
110 m2
3
3
1
Ka Hipoteke
2019-07-16

Adresa

Myslym Shyri
Albania
Tirana
Myslym Shyri

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 1
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 3
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 4
120,000 €