Shitet,Apartament 2+1,Kopshti Botanik

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Kopshti Botanik. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 banim • Sipërfaqja e apartamentit neto/bruto : 87.7/96.26 m2 • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Ambjenti i Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Kubaturë e rregullt • Punime cilësore • Zonë e askesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11426
96.26 m2
3
3
2
Ka Hipoteke
2019-07-17

Adresa

Kopshti Botanik
Albania
Tirana
Kopshti Botanik

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 18
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 10
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 11
55,000 €