Qera,Ambjent,Shkolla e Baletit

Pershkrim

Ambjenti është i pozicionuar te Shkolla e Baletit, përballë Minibashkisë 1 dhe 2. Informacion mbi ambjentin: • Kati -1 • Sipërfaqja e ambjentit : 100 m2 • Dokumentacioni: Me Hipotekë. Ambjenti është bosh dhe disponon: • Pozicion të favorshëm gjeografik • Fasadë xhami • Kubaturë të rregullt • Pallat i ri • Mundësi të ndryshme shfrytëzimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Qira
Ambjent
100 €
-1
Ka hipoteke
2018-09-29

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 100
Tualet (e) : 1

Adrese

Shkolla e Baletit
Albania
Tirana
Shkolla e Baletit
1001

Prona te ngjashme