Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re
Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re
Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re
Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re
Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re

Pershkrimi

Disponojmë apartament 2+1 në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zonën e Unazës së Re,prane Viles L.Apartamenti është i organizuar nga salloni,2 dhomat e gjumit,tualeti dhe ballkoni.Objekti ndodhet në katin e 6 banim të një pallati me punime mjaft cilësore dhe ka një sipërfaqe prej 82.61 m2.Se bashku me apartamentin ne cmim perfshihet edhe nje garazh.Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
future11447
83 m2
6
2
1
Ne proces hipotekimi
2019-07-18

Adresa

Unaza E Re
Albania
Tirana
Unaza e re

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 0
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 1
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 2
120,000 €