Qera,Ambjent , Bulevardi Deshmoret e Kombit

Pershkrim

Ambjenti ndodhet në zonën e Bulevardit Dëshmorët e Kombit në rrugën “Donika Kastrioti” . Ambjenti ka orientim veri-perëndim dhe sipërfaqe totale 160m2 . Ambjenti është I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme në vecanti për zyra e qendër kursesh. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor si dhe është buzë rrugës kryesore. Detaje të tjera Disponon : • 5 ambjente ndarës • 2 tualete Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Qira
Ambjent
1,500 €
2
Ka hipoteke
2018-10-04

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 160

Adrese

Bulevardi Deshmoret e Kombit
Albania
Tirana
Bulevardi Dëshmorët e Kombit
1001

Prona te ngjashme