Apartament 1+1,Yzberisht

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në zonën eYzberishtit. Informacion mbi apartamentin: • Ndërtim i Ri • Kati i 7 banim • Sipërfaqa e apartamentit 69 m2 Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Dhoma e Gjumit • Tualeti • Ballkoni • I investuar • Orientim Lindje. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Shitur
Per Shitje
Apartament
35,000 €
7
Në proces hipotekimi
2018-10-05

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 69

Adrese

Yzberisht
Albania
Tirana
Yzberisht

Prona te ngjashme