Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Rezidenca Kodra e Diellit 1. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 • Sipërfaqja e apartamentit : 81.3 m2 • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 1 dhomë gjumi • Tualeti • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Punime cilësore • Kubaturë e rregullt • Termoizolim • Hidroizolim • Sistem akustik • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11470
81 m2
2
2
1
Ka Hipoteke
2019-07-20

Adresa

Kodra e Diellit
Albania
Tirana
Kodra e Diellit

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, Tiranë.

Kodra e Diellit Tirana ID: PRI13587
58 m2 1 1 13
55,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres Tirana ID: AL13586
90 m2 2 1 6
81,000 €

Qera,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13585
76 m2 1 1 7
400 € /muaj