Qera,Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Qera,Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Qera,Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Qera,Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Qera,Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Qera,Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Qera,Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Qera,Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Qera,Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Qera,Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Qera,Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Qera,Apartament 1+1,Kodra e Diellit

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Rezidenca Kodra e Diellit 1. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 • Sipërfaqja e apartamentit : 81.3 m2 • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 1 dhomë gjumi • Tualeti • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Punime cilësore • Kubaturë e rregullt • Termoizolim • Hidroizolim • Sistem akustik • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11472
81.3 m2
2
2
1
Ka Hipoteke
2019-07-20

Adresa

Kodra e Diellit
Albania
Tirana
Kodra e Diellit

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 0
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 1
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 1
120,000 €