Shitet,Ambjent,Rruga e Elbasanit

Pershkrim

Ambjenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit, përballë me Ambasadën Amerikane. Informacion mbi ambjentin: • Kati 0 përdhes • Sipërfaqja fizike e ambjentit : 183.1 m2 • Sipërfaqja mezanine : 38 m2 • Sipërfaqja e përbashkët : 10 m2 • Sipërfaqja totale : 231.1 m2. Ambjenti është bosh dhe disponon: • Pozicion të favorshëm gjeografik • Buzë rruge • Hapësirë e bollshme • Kubaturë e rregullt • Mundësi të ndryshme shfrytëzimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Ambjent
1,270,500 €
Në proces hipotekimi
2018-10-08

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 231

Adrese

Ambasada Amerikane
Albania
Tirana
Rruga e Elbasanit
1001

Prona te ngjashme