Apartament 2+1, Tregu Elektrik

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar te Tregu Elektrik, në rrugën “Todi Shkurti”, prane Kompleksit Grand. Informacion mbi apartamentin: • Kati 7 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 114 m2 • Orientimi Veri-Perëndim • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është pjesërisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • 2 Ballkone • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Punime cilësore • Kubaturë e rregullt • Dopio xham • I investuar në sistem elektrik dhe hidraulik • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Shitur
Per Shitje
Apartament
90,000 €
7
Ka hipoteke
2018-10-08

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 114
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Tregu Elektrik
Albania
Tirana
Tregu Elektrik
1001

Prona te ngjashme