Apartament 2+1,Misto Mame

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Misto Mames. Ndodhet në katin e 2 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 110 m2 nga te cilat 13.2 m2 jane verande . Apartamenti ka një orientim shume te mire,kubature te rregullt si dhe eshte me pamje nga rruga kryesore. Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • 2 dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni • I mobiluar . Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Shitur
Per Shitje
Apartament
58,000 €
Ka hipoteke
2018-10-10

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 110
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Misto Mame
Albania
Tirana
Misto Mame

Prona te ngjashme