Apartament 4+1, Shkolla e Baletit

Pershkrim

Apartamenti ndodhet pranë “Shkollës së Baletit” . Apartamenti është I pozicionuar në katin e 4 banim të një pallati të ri me sipërfaqe totale 138 m2. Apartamenti është I mirë ndriçuar dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Apartamenti ka orientim veri dhe veri-perëndim. I mobiluar apartamenti shitet 155000 euro. Apartamenti disponon: • 2 Ambiente ndenjie • Ambient gatimi • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete me dritare • Ballkon • Detaje të tjera: • Pallat I ri • I mobiluar shumë mire • Kondicioner • Pjesërisht I invetuar me parket dhe letër murale • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Terhequr
Per Shitje
Apartament
140,000 €
4
Ka hipoteke
2018-10-11

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 138
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Shkolla e baletit
Albania
Tirana
Shkolla e Baletit
1001

Prona të sygjeruara