Shitet,Ambjent,Pallati Me Shigjeta

Pershkrim

Disponojmë dyqan në një zonë të preferuar dhe te qetë, tek Pallati me Shigjeta. Ambjenti ndodhet në katin e 1 , ndodhet ne pozicion strategjik me pamje nga rruga, është totalisht i investuar, i veshur me fasadë xhami i patinuar dhe dysheme e shtruar me pllaka. Ambjenti disponon një tuale dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Ambjenti mund të përdoret për bar, minimarket apo çfardolloj biznesi tjetër. Opsion ideal për investim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Ambjent
75,000 €
Ka hipoteke
2018-10-12

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 47
Tualet (e) : 1

Adrese

Pallati Me Shigjeta
Albania
Tirana
Pallati me Shigjeta

Prona te ngjashme