Apartament 3+1, Casa Italia

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar te Casa Italia. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 110 m2 • Orientimi : Perëndim . Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina me të gjitha elektroshtëpiaket e nevojshme • 3 dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Qira
Apartament
350 €
2
Në proces hipotekimi
2018-10-13

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 110
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Casa Italia
Albania
Tirana
Casa Italia
1001

Prona te ngjashme